факс: (044) 464 49 29

e-mail: info@kfrs.kiev.ua

Головна Новини Світ ІІ Варшавський марафон

ІІ Варшавський марафон

18 травня 2014 року члени Київської міської незалежної федерації роликового спорту всіх видів та напрямків і національної збірної команди України зі швидкісного бігу на роликових ковзанах представляли нашу країну на міжнародній арені у Польщі. Загальна кількість спортсменів та любителів роликового спорту заявлених на марафоні (42 км 195 м) перевищила 200 осіб. Серед них представники Польщі, України та Іспанії. Наші спортсмени були заявлені у двох дистанціях на 13 км та 42 км 195 метрів. Національна збірна команда України була представлена на дистанції 42 км 195 метрів. Залік відбувався по віковим категоріям та загалом.

У загальному заліку серед жінок друге місце посіла Анна Музика фінішувавши за володаркою Кубку світу минулого року Олександрою Госс (Польща), третє Єлизавета Білозерська та одинадцяте Вікторія Коваленко. В категорії юніорів серед дівчат Єлизавета Білозерська посіла перше місце. Прикре падіння не дозволило Вікторії Коваленко піднятися на п’єдестал і вона посіла четверте місце. У загальному заліку серед чоловіків 23 місце зайняв Олександр Симоненко, а в своїй віковій категорії (М4) посів 3 місце. На 13 км в загальному заліку категорії Ветерани серед чоловіків 12 місце посів Ігор Іваненко. Який продемонстрував відмінний результат, враховуючи складну трасу перегонів.

Висловлюємо щиру подяку батьківському колективу за підтримку дітей, організаторам за гарне свято спорту та окрему подяку Ігорю Іваненко за спонсорську підтримку команди. До наступних зустрічей на змаганнях.