Контакти:

тел: (044) 464 49 29

тел: (050) 357 45 06

факс: (044) 464 49 29

e-mail: info@kfrs.kiev.ua

Головна Новини Україна Чемпіонат Києва зі швидкісного бігу на роликових ковзанах

Чемпіонат Києва зі швидкісного бігу на роликових ковзанах

chempionat kieva2018

На столичному стадіоні «Економіст» цієї суботи, 19 травня відбувся знаковий захід у світі ролер-спорту - відкритий чемпіонат Києва зі швидкісного бігу на роликових ковзанах.

Роликовий спорт вважається однією з розповсюджених дисциплін для активного відпочинку. Цей захоплюючий вид спорту визнаний в Україні на найвищому рівні – державному.

chempionat kieva2018

Отже, у заході взяли участь більше 100 найкращих ролерів Києва, Київської області, та Харкова. А також в рамках цього заходу стартували категорія «Особливі діти».

Вболівати за своїх спортсменів завітав і Сергій Тимофєєв, начальник управління фізичної культури і спорту Київської облдержадміністрації, президент Київської міської федерації роликового спорту, який по завершенню кожної дисципліни нагороджував переможців та призерів змагань разом з президентом Української федерації роликового спорту Олександром Симоненком.

chempionat kieva2018

Чемпіонат, організатором якого виступив «САМ ролер клуб», проводився під егідою Київської міської незалежної федерації роликового спорту всіх видів та напрямків (КМНФРС) та за сприяння Управління молоді та спорту Департаменту освіти і науки КМДА. Партнерами чемпіонату виступили компанія PEAK Sport, один з найвідоміших брендів спортивного одягу, який є є офіційним постачальником екіпірування Олімпійської збірної України та тренажерний зал/кросфіт «GYM4U».

chempionat kieva2018

Змагання, які є відбірковими на чемпіонат України, проводилися в категорії діти, кадети, юніори та абсолют. Чемпіонами Києва стали Анна Музика та Олександр Симоненко.

ПРОТОКОЛИ змагань згодом на сайті

chempionat kieva2018

chempionat kieva2018

Призери та переможці традиційно були нагороджені дипломами, медалями та цінними подарунками. Так призери отримали подарунковий сертифікат на разове відвідування тренажерного залу «GYM4U», тоді як чемпіонам в категорії "чоловіки" та "жінки" вручили абонемент на цілий місяць. Магазин спортивного та повсякденного одягу та взуття «PEAK» окремо відзначив чемпіонів в кожній категорії, вручивши переможцям подарунковий сертифікат на 500 гривень в магазин, де завжди чекають приємні ціни та акції.

chempionat kieva2018

Наступного дня, 20 травня відбувся чемпіонат Київської області зі швидкісного бігу на роликових ковзанах.

Поділиться з друзями:

 

Партнери та друзі


Київська міська незалежна федерація роликового спорту

тел:(044) 464 49 29, (050) 357 45 06   факс:(044) 464 49 29   e-mail: info@kfrs.kiev.ua